Poszukujecie rozwiązań technologicznych, które świetnie sprawdzą się w Warszym gospodarstwie domowym? Czy raczej potrzebujecie idealnej opcji dla prowadzonej przez Was firmy? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź - w Celtar proponujemy możliwości dla wszystkich. Fotowoltaika niesie za sobą niezmierzoną ilość korzyści, ponieważ stanowi inwestycję na długie lata. Każdą opcję da się dopasować do wymogów i potrzeb klientów. Tak właśnie postępujemy - budujemy zaufanie poprzez działanie. Między innymi Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) może liczyć na dostarczenie przez nas instalacji fotowoltaicznych.

Sprawdzone panele fotowoltaiczne - Gdańsk

Montowanie fotowoltaiki przez Celtar, w tym paneli słonecznych (w Gdyni oraz pozostałych miastach w woj. pomorskim), odbywa się według sprawdzonego, dokładnego schematu. Metody, takie jak określanie potrzeb, dobór komponentów, instalacja i pomoc w dopełnianiu procedury zgłoszenia do operatora czy o dotacje (z programu fotowoltaika "Mój Prąd i Czyste Powietrze"), tworzą spójną całość. Dzięki temu nasi klienci powierzają nam zadanie, jakim jest dbanie o ich przestrzeń. Moduły te wykorzystują energię słoneczną, aby zamienić ją potem w prąd stały.

Montaż paneli fotowoltaicznych - Pomorskie

Osoby zamieszkujące woj. Pomorskie mogą liczyć na naszą pomoc. Celtar chętnie instaluje panele słoneczne oraz pompy ciepła, zdobywając coraz większe zaufanie, dzięki długoletniej pozycji na rynku (8 lat z energią odnawialną). Jednym ze świetnych wariantów fotowoltaiki, który znajduje się w naszej ofercie, są pompy ciepła. Pobierają one ciepło z dolnego źródła. Ogromnym atutem pompy jest to, że nie tylko ogrzewa, ale i ochładza budynek, w którym została zamontowana. Dzięki niej można znacznie ograniczyć koszty eksploatacji; co więcej - praca urządzenia nie emituje żadnych tlenków węgla. Tak właśnie nasi klienci chronią siebie i środowisko jednocześnie.

Fotowoltaika dla domu i dla firmy - Trójmiasto

Chcesz, aby twój dom lub firma realnie przyczyniały się do ochrony środowiska? Jeżeli tak, bez dwóch zdań powinieneś zastanowić się nad montażem paneli fotowoltaicznych w swoim budynku. W Celtar obsługujemy wiele miast, w tym: Słupsk, Rumię, Tczew, Wejherowo, Starograd Gdański, Kwidzyn, Chojnice, Malbork, Lębork, Pruszcz Gdański, Redę, a także Kościerzyne. Mieszkańcy tych miejscowości i ogólnie woj. pomorskiego, otrzymają nasze wsparcie. Dzięki fotowoltaice, pozyskuje się energię prosto od słońca. Z kolei to pozwala na znacznie niższą emisję dwutlenku węgla, a przede wszystkim pozwala zminimalizować koszty eksploatacyjne twojego gospodarstwa domowego!